Упіймай помилку! У рамках тижня української мови і літератури в РЦ ПТО №1 м.Кременчука 07.03.2023 розпочалося справжнє полювання на помилки. Дусмурадова А.О. разом із хлопцями групи ПС-20-3 пропонували здобувачам освіти «упіймати» завдання, знайти помилку і виправити її. Весело, цікаво, натхненно юнаки і дівчата виконували завдання. Для всіх важливим було спробувати позмагатися у знанні рідної мови. Бо ж відродження мови є актуальною і безальтернативною потребою, щоб відчувати себе українцями не тільки розумом, але й душею, гідними громадянами України.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-07_09-24-33-661.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-07_09-24-33-101.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-07_09-24-36-503.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-07_09-24-38-554.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-07_09-24-41-334.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-07_09-24-43-759.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-07_09-26-04-389.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-07_09-26-15-263.jpg)