Якщо ви вирішили змінити своє життя, то почніть з найголовнішого – навчіться вести здоровий спосіб життя. Адже саме здоров’я є тим чарівним ключем, що відкриває двері можливостей і створює орієнтири на майбутнє.
Здобувачі освіти групи КА-21-3в взяли участь у позакласному заході “Молодь обирає здоров’я”.
Мета даного заходу: популяризація серед юнаків та дівчат здорового способу життя. Здобувачі освіти у формі гри визначали корисні та шкідливі продукти, обговорили важливість правильного харчування. За допомогою кросворду та ребусів ознайомилися з принципами здорового способу життя. А також пригадали прислів’я та приказки про здоров’я. Здобути та зберегти своє здоров’я може тільки сама людина.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/Oksana6.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/Oksana4.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/Oksana3.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/Oksana2.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/Oksana1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/55.jpg)