10.03.23 відбувся черговий майстер – клас в майстерні Господарочка, під керівництвом майстра виробничого навчання Драбенко Наталії Миколаївни. Хлопці та дівчатка цього разу готували смачну піцу. Діти з задоволенням формували основу для піци, готували начинку (м’ясні вироби, помідори, гриби, сир). Випікали піцу, та з нетерпінням очікували результати своєї роботи. По завершенню майстер – класу юні кулінари отримали дипломи за здобуття нових навичок.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/Slajd9-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/Slajd8-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/Slajd7-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/Slajd6-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/Slajd5-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/Slajd3-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/Slajd2-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/Slajd1-1.jpg)