23 березня у відділенні РЦ ПТО № 1 м. Кременчука був проведений День відкритих дверей, під час якого випускники шкіл ознайомились з умовами вступу та навчання в закладі освіти, відвідали навчальні аудиторії, майстерні з виробничого навчання, мали можливість розписати і скуштувати медові пряники, різнокольорові вареники, чай, крюшон, брали участь у майстер – класах з виготовлення металевих виробів, виробів з дріжджового тіста, зі складання серветок. Запрошуємо на навчання до Регіонального центру професійно – технічної освіти № 1 м. Кременчука.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/337549507_2531788970307542_2882588835790854076_n.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/337512599_6115201551907322_8360387119133099983_n.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230323_134638.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230323_141315.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230323_141438.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230323_151938.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230323_145908.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230323_141422.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230323_150234.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230323_150319.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230324_111109_337.jpg)