24 березня кулінарна майстерня “Господарочка” відділення РЦ ПТО № 1 м. Кременчука гостинно приймала учнів гімназії №6. Майстер виробничого навчання Гайко Д.Г. провела майстер-клас з приготування піци.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230324_105835.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230324_110208-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230324_112104-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230324_110303-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230324_110651.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230324_111222-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230324_120814.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230324_114347.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230324_112949-1.jpg)
Основне меню →
Додаткове →
24 березня кулінарна майстерня “Господарочка” відділення РЦ ПТО № 1 м. Кременчука гостинно приймала учнів гімназії №6. Майстер виробничого навчання Гайко Д.Г. провела майстер-клас з приготування піци.
Схожі записи: