Учні першого та другого курсів взяли участь в інтерактивному проєкті “So many countries, so many customs”, метою якого було навчити здобувачів освіти користуватися онлайн – сервісом Padlet, розвивати логічне та креативне мислення. Перед учнями стояло завдання вибрати англомовну країну, знайти корисну і цікаву інформацію про неї та створити віртуальну дошку у застосунку Padlet.
Усі учасники проєкту креативно підійшли до виконання завдання і створили яскраві та інформативні дошки.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230329_085049.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230329_085401.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230329_085327.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230329_084218.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/English-speaking-Countries2.jpg)