У рамках тижня англійської мови 29.03.2023 в РЦ ПТО №1 м.Кременчука відбулися змагання з англійської мови. Дівчата групи ПВ-22-3 долучилися до Всеукраїнської інтернет-олімпіади на освітній платформі “НаУрок” .
Участь в онлайн олімпіаді додатково сприяла покращенню знань та навичок комп’ютерної грамотності в усіх учасників освітнього процесу. Також здобувачі освіти мали можливість продемонструвати свої навички самоосвіти та само оцінювання через мережу Інтернет.
Підготували учнів викладачі Григоренко Ю. А. та Шишова Н.С.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/yzobrazhenye_viber_2023-03-29_11-27-32-683.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/yzobrazhenye_viber_2023-03-29_11-26-57-654.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/yzobrazhenye_viber_2023-03-29_11-28-35-291.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/20230329_081354.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/03/20230329_081252.jpg)