Колектив відділення РЦ ПТО №1 м. Кременчука щиро вітає всіх мам, жінок з Днем матері, який сьогодні, 14 травня, відзначає весь світ. Мама – це наш ангел-охоронець, наш будинок, наш всесвіт, тому день матері – це особливе свято, яке нагадує про рідну і кохану людину.
Дорогі матусі! Нехай ваше життя буде сповнене щастя та усмішок, нехай кожен день приносить тільки позитивні емоції та спогади. Бажаємо здоров’я, кохання, миру та тепла.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/346466688_592879565953742_8999004905517857062_n.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/346766311_629164162412925_4247793252387238663_n.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/347092109_1053837202670110_5241694043745112731_n.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/346611312_1231569334163279_4176732303683401837_n.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/346827862_579826227549665_3341937417620091346_n.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/346650040_983776739475931_5526408382105261875_n.jpg)