В рамка «Тижня професійної освіти» проведена екскурсія по навчальному закладу та майстер-клас для учнів 9 класу Чечелівської гімназії та майстер-клас по розпису пряників айсінгом для учнів 9-11 класів ліцею села Успенка.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/Slajd4-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/Slajd3-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/Slajd2-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/05/Slajd1-1.jpg)
Основне меню →
Додаткове →
В рамка «Тижня професійної освіти» проведена екскурсія по навчальному закладу та майстер-клас для учнів 9 класу Чечелівської гімназії та майстер-клас по розпису пряників айсінгом для учнів 9-11 класів ліцею села Успенка.
Схожі записи: