Викладачки РЦ ПТО № 1 м.Кременчука Горіславець Людмила і Корчукова Маргарита 7 червня 2023 на онлайн-засіданні круглого столу викладачів української мови і літератури, організованому НМЦ ПТО у Полтавській області, представили свій досвід на тему «Пошук нового змісту, форм, методів і засобів проведення тижнів української мови і літератури». Педагоги продемонстрували результати роботи за 2022-2023 рр. та розповіли про цікаві знахідки для проведення предметних тижнів: участь у Міжнародному фестивалі шістдесятництва і дисидентського руху, Всеукраїнському конкурсі на кращий гендерочутливий СТЕМ-урок, реалізацію проєктів із використанням штучного інтелекту, залучення здобувачів освіти до різних акцій, ініціатив, спрямованих на націєцентричне виховання.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/06/1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/06/2.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/06/3.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/06/4.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/06/5.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/06/6.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/06/7.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/06/8.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/06/9.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/06/10.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/06/11-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/06/14.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/06/15.jpg)