Державна кваліфікаційна атестація за професією “Кухар. Кондитер” 22 червня 2023 року у відділенні РЦ ПТО №1 м. Кременчука в групі К-20-3в відбулася державна кваліфікаційна атестація за професією “Кухар. Кондитер”. Здобувачі освіти, випускники, а завтра вже кваліфіковані робітники, показали свої професійні знання і вміння, набуті під час навчання у закладі освіти і при проходженні виробничої практики на підприємствах. Ці знання, навички і вміння, неодмінно стануть запорукою успіху у досягненні омріяних вершин у їх професійній діяльності.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230622_103358_1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230622_095342.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230622_091557.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230622_092305_1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/06/IMG-3fcfd3b3d6d221220e2579e7cff87c50-V_1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230622_090729.jpg)