17 жовтня в рамках тижня професій громадського харчування майстрами виробничого навчання Лесею Порхун та Раїсою Саутою був проведений майстер – клас «Бісквітний бум». Учасників ознайомили з різними техніками та технологіями приготування бісквітів. Кожний мав змогу самостійно, під керівництвом досвідчених наставників, приготувати свій перший пухкий та ароматний бісквіт з додаванням різних смакових інгредієнтів. Пізнавальний захід завершився дружнім чаюванням власноруч випечених смаколиків.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231017_223924_899.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231017_223924_923.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231017_223903_450.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231017_223902_915.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231017_223925_445.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231017_223903_248.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231017_223903_620.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231017_223903_058.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231017_223903_238.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231017_223902_917.jpg)