10.10.23р. з метою виховання почуття турботи про людей, які опинилися в складних життєвих умовах, майстер виробничого навчання Вікторія Баранець разом із здобувачами освіти групи МА-22-1,5в провели виховний захід “В їх очах велика надія” з вихованцями Кременчуцького обласного спеціалізованого будинку дитини. На заході дітки читали вірші, співали пісні. Всі разом грали в ігри і провели невеличкі змагання, за результатами яких, дітки отримали подарунки та смаколики. Було весело. Всі присутні отримали задоволення від спілкування і позитивні емоції.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/1697487091918.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/1697486864363.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/1697486864328.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/1697486864340.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/1698075073840.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/1698074853494.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/1698075106691.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/1698074629784.jpg)