Патріотичне виховання молоді.
«Маємо пам’ятати на кому тримається наше спокійне життя. ..». Саме під такім гаслом здобувачі освіти гр.Л-23-3 разом з майстром в/н Волювач А.С та класним керівником Шустовой В.В 19.10. 23 року завітали до Військовоісторичного музею ВпУ №7. Учні познайомились та подивились експозиції музею… Запалили свічки пам’яті… Хвилиною мовчання вшанували загиблих за Україну. Червоною ниткою через всю зустріч проходили слова учасника бойових дій, полковника Володимира Полякова : «Ці хлопці своїм життям дали шанс жити вам- мріяти, планувати, навчатися…»
Будьте гідними пам’яті захисників України.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231019_143358_551.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231020_114553_696.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231019_143359_012.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231019_143513.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231020_114553_925.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231020_114553_782.jpg)