Змагання із загальної фізичної підготовки! З метою популярізації фізичної культури і спорту та підтримку здорового способу життя 19.10.2023 року, викладачами Регіонольного центру професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука Олексієм Скоробагатьком, Алою Штефан, Юлією Герко проведено спортивні змагання із загальної фізичної підготовки серед здобувачів освіти ІІ та ІІІ курсів. У спортивних змаганнях взяли участь команди груп: Е-22-3в, С-22-3в, Е-21-3в. Протягом змагань на ігровому майданчику вирували пристрасті, адже кожна команда мала бажання досягти як найкращого результату. Здобувачі освіти проявили мужність, спритність, витривалість, швидкість – це надійна опора для України. В спортивних змаганнях перемогла дружба. Віримо все буде Україна!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231020_141655_401.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231020_141723_457.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231020_143749_084-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231020_141726_140.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231020_141709_011.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG_20231020_141700_158.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/IMG-ec073e1455d57d4425249f223e0a1514-V-1.jpg)