Напередодні Дня української писемності та мови учні групи К-22/3в відділення Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м.Кременчука відвідали КЗК «Кременчуцька міська публічна бібліотека» філії №5.
Бібліотекарі книгозбірні здійснили невеликий екскурс в історію української мови, розповіли здобувачам освіти про складний та тернистий шлях нашої мови до її визнання та становлення.
Надзвичайно весело, емоційно та пізнавально пройшла інтелектуальна гра «Мовний ревізор». Хлопці й дівчата отримали чудову нагоду перевірити та удосконалити свої знання з української мови.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-24_21-19-05-198.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-24_21-19-05-373.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-24_21-19-06-359.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-24_21-19-11-652.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-24_21-19-11-993.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-24_21-19-13-197.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-24_21-19-13-631.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-24_21-19-14-503.jpg)