Конкурс читців до Дня української писемності та мови
Ну що б, здавалося, слова… Слова та голос – більш нічого. А серце б’ється-ожива, Як їх почує!.. Тарас Шевченко Українська мова – наймелодійніша і найбарвистіша у світі! Неможливо передати словами усі її барви – треба чути, вивчати, знати мову. Як сказав великий український вчений, мовознавець Іван Огієнко: «Мова – душа кожної національності, її найцінніший скарб». 27 жовтня 2023 року в РЦ ПТО №1 м. Кременчука у рамках відзначення Дня української писемності та мови, учнівською радою «НОВЕ ПОКОЛІННЯ» проведено конкурс читців-декламаторів під назвою «Мова – ДНК нації».
Метою цього заходу було сприяння утвердженню державного статусу української мови, підвищення її престижу серед молоді та виховання шанобливого ставлення до історії, культури та традицій українського народу.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231103_074048_233.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231103_074048_244.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231103_074048_814.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231103_074048_493.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231103_074047_878.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231103_074047_916.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231103_074048_070.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231103_074048_336.jpg)