06.11.2023 р. у відділенні РЦ ПТО №1 м. Кременчука у рамках проведення тижня сфери послуг та малочисельних професій викладачем спецдисциплін Моцуном П.Л. був проведений конкурс на кращого знавця з предмету “Охорона праці” для учнів з особливими потребами. Учасники давали відповіді на питання тестів, розгадували кросворд, складали пазл. Робота була напружена та результативна:
I місце – Грибова Надія, гр. СО-23-2в
II місце – Петряшева Леся, гр. СО-22-2в
III місце – Міщенко Богдан, гр. СО-23-2в Молодці!!! Так тримати!!!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG20231107141926.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231106_085449.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231106_090857.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231106_082531.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231106_083404.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231106_083551.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231106_083635.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231106_084927.jpg)