07.11. 23 в групі С-23-3 в рамках предметного тижня викладачем А. Кукурузенко було проведено відкритий позакласний захід з хімії “Хімія допомагає боронити Україну”. Хлопці познайомилися з хімічними елементами, сполуками та хімічними процесами, які використовують у військовій справі. Особливу цікавість проявили до складу різних видів пороху, викликало здивування наявність шоколадного пороху. Познайомились з характеристикою деяких металів, які відіграють важливе значення в створенні приладів нічного бачення, виготовленні боєприпасів. В кінці заходу провели цікаву командну гру та зібрали пазл з символікою ЗСУ.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/4-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/1-1-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/6-1.jpg)