Продовжуємо знайомство з сучасними професіями!!! 16 листопада 2023 року до відділення РЦ ПТО № 1 м. Кременчука завітали учні гімназії № 7 м. Кременчука та взяли участь у майстер-класі з розпису ароматних пряників айсінгом, які провели майстри виробничого навчання Вікторія Левицька та Вікторія Баранець. Залюбки спробували себе в професії «Електрогазозварник» та «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» під керівництвом майстрів виробничого навчання Віри Сердюк, Сергія Ростовського, Олександра Вірсти.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/1700133163455.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/1700133163450.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/1700131269723.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/1700131269719.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/1700131269710.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/1700131269717.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/1700131269712.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/1700130015126.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/1700130015131-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/1700130015133.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/1700130015123-2.jpg)