#STEAMимо
СТЕАМ-тиждень (13.11.2023 – 17.11.2023) організували і провели викладачки РЦ ПТО №1 м. Кременчука : Корчукова М.Ю., Васильєва Н.М., Григоренко Ю.А.. 14.11.2023 Васильєва Н.М. провела урок математики «Українці – нація освічених. Ключ до майбутнього», на якому учениці групи ПВ-23-3 підводили підсумки онлайн-опитування, будували діаграми, роз’язували СТЕМ-задачі, обговорювали тему гендерної чутливості. На занятті математика інтегрувалася з інформатикою, географією, історією, українською літературою і мовою. Юнки говорили про волонтерство, рідну мову та своє надважливе завдання. Викладачка підняла важливу проблему сьогодення: ключ до майбутнього у руках освідченої молоді.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/photo_5375164250143706276_y.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/photo_5375164250143706274_y.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/photo_5375164250143706217_y.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/photo_5375164250143706210_y.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/photo_5375164250143706205_y.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/photo_5375164250143706198_y-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/photo_5375164250143706198_y.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/photo_5375164250143706192_y.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/photo_5375164250143706190_y.jpg)