“Безпека у військовій час”
Під таким гаслом 17 листопада 2023 викладач Віта Шустова провела виховний захід для першого курсу. Разом з Сергієм Дзюбаном та за сприяння Юрія Криворотенка ( КЮДМ ГО ОВЗС “Гвардія”(ВОВПО) було організовано патріотично-виховне заняття з основ екіпірування бійця, правил використання зброї та безпеки поводження з вибуховими пристроями. Представники Спеціальності 263 “Цивільна безпека. КрНУ ознайомили з основами надання домедичної допомоги. Молодь мала змогу приміряти екіпірування бійців, зупинити кровотечу та зібрати і розібрати автомат. Дякуємо Сергію Дзюбану, Спеціальність 263 “Цивільна безпека” та ЗСУ за сьогоднішню зустріч!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/FB_IMG_1700459359591.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/FB_IMG_1700459364367.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/FB_IMG_1700459352037.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/FB_IMG_1700459368460.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/FB_IMG_1700459372694.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/11/FB_IMG_1700459376705.jpg)