Майстерня «Господарочка» продовжує працювати!
Майстерня «Господарочка», в відділенні РЦ ПТО №1 м. Кременчука, 04.12.2023 гостино зустрічала учнів 4-го класу Садківського ліцею на майстер-класі по приготуванню піци. Діти дізналися, що до цієї страви входять продукти, які є основою здорового харчування: цільнозернове борошно, оливкова олія, нежирний сир, овочі. Юні кулінари вперше в житті спробували себе у ролі кухаря, з цікавістю готували основу для піци та начинку. З задоволенням формували та оздоблювали свої вироби, з нетерпінням чекали результати своєї роботи. Дітям було цікаво, весело та ще й смачно. Кулінарики пішли додому щасливі та задоволені.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231205_102236_582.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231205_101900_443.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231205_101842_978.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231205_100813_830.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231205_090224_254.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231205_094142_836.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231205_090215_876.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231205_100813_590.jpg)