4 грудня для здобувачів освіти групи С22/3 викладачка географії Ольга Цугуй та майстер в/н Евген Мазур провели бінарний позаурочний захід ”Транспортний віраж”. У ході заходу учнів відповідали на питання вікторини, встановлювали відповідність між марками авто та країнами виробниками, виступали з цікавими інформаційними повідомленнями щодо сучасних тенденцій розвитку автомобільної галузі у світі. Бінарна форма проведення заходів сприяє розвитку пізнавального інтересу до загальноосвітніх предметів та обраної професії.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231204_215618_570.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231204_215605_814.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231204_215618_721.jpg)