Спортивно-виховний захід, присвячений Дню Збройних сил України та Святого Миколая!
6 грудня 2023 року у відділенні Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука відбувся спортивно-виховний захід, присвячений Дню Збройних сил України та Святого Миколая! В цих змаганнях здобувачі освіти перших курсів груп КМ-23-3в, Е-23-3в могли позмагатися у силі, спритності, винахідливості, сміливості, відважності, і звісно ж, витривалості.
Організатори, викладачі фізичної культури та Захисту України Олексій Скоробагатько, Алла Штефан, Юлія Герко, включили до програми заходу: розминку, стрибки на скакалці, віджимання, естафети, вікторини з основ медичних знань. Всі учасники були відзначені солодкими подарунками.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231206_235226_7732.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231206_235405_6312.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231206_235544_581.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231206_235511_9542.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231207_085349_959.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/Screenshot_20231207_085223.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231207_085451_370.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231207_085617_698.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231207_085821_549.jpg)