#повірусебе
Сім учениць Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м.Кременчука долучилися до участі в ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості «Чарівна осінь» , організованого Освітнім порталом «Алаба», за підтримки ТОВ «Освітній портал» ТМ. Цьогоріч до конкурсу доєдналося більше 800 учасників. Талановиті дівчатка презентували свої чарівні творіння та отримали прегарні результати.
МАЛЮНОК ГРАН-ПРІ – Назаренко Ярослава з роботою «ОСІННІЙ ЗАТИШОК», куратор – Корчукова Маргарита
І МІСЦЕ – Сойчак Тетяна з роботою «АКВАРЕЛІ ОСЕНІ», куратор – Горіславець Людмила
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/I-mistse.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-15_17-35-33-579.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/654a7cbae66b0.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/yaroslava_page-0001.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/korchuova_page-0001.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/65564959a9314.jpg)