#повірусебе
Сім учениць Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м.Кременчука долучилися до участі в ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості «Чарівна осінь» , організованого Освітнім порталом «Алаба», за підтримки ТОВ «Освітній портал» ТМ. Цьогоріч до конкурсу доєдналося більше 800 учасників. Талановиті дівчатка презентували свої чарівні творіння та отримали прегарні результати.
ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО
ГРАН-ПРІ – Кравченко Катерина з роботою «ОСІННІЙ БАНКЕТ», куратор – Вісич Віта
І МІСЦЕ – Сойчак Тетяна з роботою «ЧАРІВНА ОСІНЬ», куратор – Мирошниченко Світлана
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/655647664d163.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/32394432_page-0001.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/15336812_page-0001.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-13_11-44-43-180.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-13_11-44-42-838.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2023/12/65535697be3a4.jpg)