«Господарочка» продовжує свою роботу.
25, 26, 27 грудня 2023 у відділенні РЦ ПТО №1 м. Кременчука, майстрами виробничого навчання Вікторією Левицькою, Світланою Мирошниченко, Діаною Вірстою, для учнів Кременчуцьких гімназій №22 та №23 був проведений майстер – клас з приготування трайфл-десерту та піци.
Учасники ознайомилися з технологією приготування бісквітного тіста та відкрили для себе особливості виготовлення піци. Навчилися правильно готувати десерт, крем і формувати основу для піци. Вивчили температурні режими випікання тіста та провели дегустацію власноруч виготовлених кулінарних смаколиків.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/01/IMG-8a03a6e198cf151cf030d8f42774dd10-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/01/IMG_20231227_143851_689.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/01/IMG-7547597de855df332a060677fbf44d95-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/01/IMG-714bb9881eca746f09baae231d005fb2-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/01/IMG-5d237b8e533a7b3ab1344d7fbc7aa2c9-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/01/IMG-28b24e9544c4b08dbc272290a3cf70ac-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/01/IMG-38ec40ec583e12c8ed56a9b6283ef33d-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/01/IMG-48565985fab6be87a2159ea908f048ce-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/01/IMG-1862ccac011f287ddd2d90a7f274521a-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/01/FB_IMG_1703761258929.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/01/FB_IMG_1703761255741.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/01/FB_IMG_1703761252260.jpg)