#професійнийрозвиток
Колектив РЦ ПТО №1 м. Кременчука щиро вітає нашу коліжанку Марину Єльченко із включенням до Реєстру кваліфікацій як експерта з акредитації кваліфікаційних центрів Національного агентства кваліфікацій. Марина Яківна, досвідчений майстер виробничого навчання та викладач, залюблена у свою професію, віддана справі підготовки кваліфікованих робітників.
Ця приємна новина є важливим досягненням не лише для Марини Яківни, але й для нашого закладу освіти. Ми пишаємося успіхами наших педагогічних працівників і віримо у їх подальший професійний ріст та нові здобутки на шляху освітянських ініціатив.
Бажаємо Марині Яківні невичерпного натхнення, плідної праці та нових висот в улюбленій справі!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/01/zobrazhennya_viber_2024-01-20_12-07-20-066.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/01/zobrazhennya_viber_2024-01-16_13-18-19-576.jpg)