Патріотичне виховання – це надання молодому поколінню знань, цінностей і відчуття глибокої прив’язаності до своєї країни.
Для учнів груп ОП-23-3 та КО-23-3 була проведена зустріч з випускником, який захищає нас в найгарячіших точках була особлива. У його очах світило досвідом та відданістю, а у розповідях відбивалася твердість характеру, сформована військовою службою. Відчуття гордості за його досягнення та вдячності за службу для нашої країни створили невимушену атмосферу поваги та патріотизму.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/01/IMG_7744-1.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/01/IMG_7734.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/01/IMG_7776.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/01/IMG_7811.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/01/IMG_7812.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/01/IMG_7813.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/01/IMG_7819.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/01/IMG_7820.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/01/58CF6B69-341A-4655-B623-1B06E9960422.jpeg)