У навчально – практичному центрі на базі Регіонального центру професійно – технічної освіти № 1 м. Кременчука майстром виробничого навчання Лесею Порхун був проведений майстер – клас з ліплення та формування булочних виробів із дріжджового тіста. Учасники ознайомилися з технологією приготування дріжджового тіста та різними способами ліплення булочних виробів. Вивчили температурні режими випікання виробів та провели дегустацію власноруч виготовлених кулінарних шедеврів.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240202_195515_759.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240202_195511_063.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240202_195515_328.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240202_195515_196.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240202_195515_525.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240202_195515_707.jpg)