Спільними справами наближаємо ПЕРЕМОГУ!
Майстри виробничого навчання Олена Лебедєва, Вікторія Левицька, Наталія Драбенко відділення РЦ ПТО №1 м. Кременчука 31.01.2024 завітали до сучасного закладу освіту Пришибської ТГ Кременчуцького району Полтавської області з майстер-класом по розпису медових пряників айсінгом та висаджуванням кімнатних рослин в горщики.
Під час заходу панувала доброзичлива атмосфера.
Учні із задоволенням ознайомились з технологією випікання та оздоблення пряників.
Дякуємо педагогічному колективу закладу освіти за гостинність та співпрацю.
Чекаємо нових зустрічей!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/20240131_123722.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/20240131_123233.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/1706778142857.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/1706778142846.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/1706778142836.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/1706778142833.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/1706778142831.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/1706778142824.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/1706777676213.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/1706777676210.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/1706777676201.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/1706777676194.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/1706772708113.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/1706772708110.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/1706772708106.jpg)