З 5 по 9 лютого 2024 року в Регіональному центрі професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука проходили освітньо-виховні заходи присвячені “Тижню цифрової безпеки”.
Здобувачі освіти досліджували світ цифрових технологій та вчилися бути безпечними онлайн! Уроки, вебквести, творчі майстерні, цікаві ігри та багато іншого – все це було присвячено темі е-безпеки.
Дякуємо всім, хто взяв участь у Тижні Цифрової Безпеки! Разом ми зробимо Інтернет безпечнішим!
#ДеньБезпечногоІнтернету
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/9-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/8-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/7.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/6.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/5-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/4-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/3-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/2.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/1.jpg)