13.02.2024 у групі Е-22-3в відділення РЦ ПТО № 1 м. Кременчука відбувся позаурочний захід професійного спрямування «Баталії зварників». Для того, щоб з’ясувати, часники якої команди – «Електрод» чи «Трансформатор», є більш професійними, кмітливими, уважними і спостережливими, уміють логічно мислити, працювати в команді, майстер виробничого навчання Олександр Меньков підготував цікаві конкурси «Хід конем», «Лабіринт», «Ерудит», «Знайди зайве», «Три підказки», «Крокодил». У ході відеоконкурсу юнаки коментували процес зварювання кронштейна, який виконував майстер виробничого навчання. Майбутні зварники правильно визначили всі помилки, яких припустився майстер під час виконання зварювальних робіт.
З мінімальним відривом у один бал перемогу у двобої здобула команда «Трансформатор». Вітаємо переможців і учасників гри! Сподіваємось, що захід стане стимулом для подальшого опанування професійних навичок, і трохи більше, ніж за рік сьогоднішні другокурсники стануть кваліфікованими фахівцями і майстрами зварювальної справи.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/7-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/6-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/5-2.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/4-1-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/3-1-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/2-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/1-1.jpg)