День Святого Валентина – це не просто свято про квіти та подарунки. Це час, коли ми можемо ще раз освідчитися в своїх почуттях, згадати про щирість та красу кохання. Для груп ОП-23-3 та КО-23-3 викладачем Гузова Анна був проведений виховний захід присвячений Дню Закоханих. Веселощі та командний дух панували протягом всієї виховної години. Хлопці та дівчата змагалися у знаннях історії свята, брали участь у тематичних конкурсах.
Підсумком заходу стало щире побажання всім присутнім знайти свою справжнє кохання, адже саме вона дарує нам відчуття щастя, повноти та неповторності життя. Нехай у кожному серці живе кохання, а у нашій країні панує мир! З Днем Святого Валентина!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_1948.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_1949.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_1950.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_1951.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_1952.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_1953.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_1954.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_1955.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_1956.jpeg)