День пам’яті
Сьогодні, 15 лютого, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виведення військ з території Афганістану. Колектив відділення РЦ ПТО №1 м. Кременчука схиляє голову перед світлою пам’яттю нашого випускника – Олександра ВЛАСЮКА, який загинув 23.01.1989р. на території Афганістану. Життя обірвалось в ранах болючих. Прекрасне і юне воно ще було. А нам залишилися сльози пекучі І ще, нерозгадане слово: за що? Вічна пам`ять… Низький уклін всім миротворцям. Ви як ніхто знаєте ціну війни й миру. Зичимо Вам здоров’я і Перемоги! Честь і слава Вам! Слава Україні! Героям Слава!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240215_101602.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240215_101530.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240215_101521.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240215_101416_1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240215_101437.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240215_101345.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240215_101257.jpg)