День єднання
13.02.2024 року у відділенні Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука проведена виховна година до Дня єднання на тему: “В Єдності – сила” в групі КМ-23-3в класним керівником Аллою Штефан та майстром виробничого навчання Наталією Драбенко.
Здобувачі освіти дізнавалися про історію свята, грали в гру “Мікрофон”, виконували різні завдання в підгрупах, а по закінченню учні підвели підсумки “Ми – разом! Ми – єдині! І в цьому наша сила!”.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240213_082302.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240213_082640.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240213_082823.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240213_083145.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240213_083555.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240213_083830.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240213_084222.jpg)