12.02.2024 року в Кременчуцькій гімназії №3 А. Кукурузенко спільно з класними керівниками 9-А та 9-Б класів в онлайн-режимі було проведено виховну годину «Обери майбутню професію». Учні ознайомились з переліком професій яким навчають в Регіональному центрі професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука, отримали відповіді на питання щодо умов вступу в навчальний заклад. Була проведена віртуальна екскурсія навчальним закладом, переглянуті відео, в яких показана діяльність викладацького та учнівського колективу.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/thumbnail_chrome-capture-2024-1-12-39.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/thumbnail_chrome-capture-2024-1-12-29.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/thumbnail_chrome-capture-2024-1-12-30.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/thumbnail_chrome-capture-2024-1-12-26.jpg)