#педагогічне_перезавантаження
Онлайн-засідання Школи педагогічного перезавантаження відбулося 16.02.2024 у РЦ ПТО №1 м.Кременчука і було присвячене реалізації проєкту «Лабораторія створення навчального відео». Наталія Васильєва, зрозуміло, доступно, інформативно познайомила тридцять трьох викладачів і майстрів виробничого навчання зі створенням скринкастів за допомогою розширень. Спікерка, незважаючи на онлайн-проведення, уміло провела майстерок, який допоможе педагогам створювати ще більш цікаві уроки. Дякуємо Наталії Миколаївні, креативній, ініціативній, активній викладачці, яка поділилася своїми знаннями, уміннями і досвідом.Запрошуємо всіх долучатися до нашого проєкту «Лабораторія створення навчального відео»! Разом ми зможемо творити справжні шедеври edukational-контенту!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/3-2.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/7-2.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240216_140842_928.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240216_140912_914.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240216_140913_041.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-16_14-05-28-363.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-16_14-05-29-568.jpg)