Тиждень англійської мови – час, коли наш навчальний заклад занурюється в атмосферу мовного розмаїття та культурного розмаху.
З 12.02. 2024. по 15.02. 2024 викладачки Шишова Н. С. та Григоренко Ю. А. відкрили двері до світу англійської мови, де кожен крок – це можливість відкрити для себе нові горизонти, розширити свій словниковий запас і вдосконалити навички спілкування. Тиждень розпочався з розгадування тематичних ребусів.Адже у коханні кожне слово – це ребус, що розкривається ніжною лінією та колоритом емоцій.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG-141dbd3adc5a8d1051234f034b3aa64f-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG-94b917e0b24f789265ebfe149f95fc8b-V.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/rebusy2.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/rebusy.jpg)