Тиждень української мови і літератури у відділенні Регіонального центру професійно-технічної освіти розпочався інформаційною годиною «Мова – код нації». 21 лютого в Україні відзначають День рідної мови – свято, яке покликане берегти й шанувати нашу багату й мелодійну мову. З нагоди цього свята викладачка української мови і літератури Горісла-вець Л.Л. провела захід, метою якого було не лише поглибити знання здобу-вачів освіти про українську мову, її красу та багатство, але й підкреслити важливість мови для збереження національної ідентичності та єдності українського народу. Учні першого курсу групи К-21/3в дізналися про цікаві факти з історії української мови, про її роль у житті суспільства та про виклики, з якими вона стикається сьогодні. Переглянули й обговорили документальний фільм «Знищення українсь-кої мови. Лінгвоцид» про заборони та обмеження, які мали на меті знищити українську мову. Віримо, що українська мова й далі буде жити й розвиватися, адже вона – код нації!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-19_12-20-52-459.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-19_12-20-48-844.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-19_12-20-45-907.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-19_12-18-59-394.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-19_12-19-18-217.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-19_12-20-25-901.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-19_12-18-20-022.jpg)