Тиха акція «Янголи пам’яті»
20.02.2024 на виховній годині здобувачі освіти груп ПС-23-3, ОП-23-1,5, КО-23-3 долучилися до тихої акції «Янголи пам’яті». Ця подія відбулася сьогодні, і ми спільно згадуємо тих, хто віддав своє життя на Майдані за мрію про краще майбутнє України. Учасники Революції Гідності – це герої різних вікових категорій та професій, які об’єдналися навколо загальних ідей та цінностей. Сьогодні, коли ми знову стикаємося з викликами та загрозами, нам важливо пам’ятати їхні вчинки та принципи, які вони захищали. Навіть у сучасних реаліях, коли ми боремося з агресією та впливом інших країн, наша згуртованість і віра у свої ідеали залишаються нашою найсильнішою зброєю.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/photo1708458963.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/photo1708457948.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/photo1708453487.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/photo1708453487-1.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/photo1708457948-2.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/photo1708453487-2.jpeg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/photo1708457948-1.jpeg)