В групі КМ-23-3в у відділенні Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука проведена класним керівником Штефан А.В. виховна година на тему: “Небесна Сотня. Хай вічна пам’ять лишиться за Вами…»
Здобувачі освіти дізнавалися історію про загиблих Героїв Революції Гідності в Україні зими 2013-2014 років. Які пожертвували найдорожчим – своїм життям, щоб змінити хід новітньої історії України та дати їй шанс на світле майбутнє! Вшанували пам’ять загиблих Героїв хвилиною мовчання.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240220_084813.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240220_084751.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240220_084635.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240220_081845.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240220_081810.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240220_080911.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240220_080754.jpg)