Героям майдану – Слава
З метою вшанування вічної світлої пам’яті жертв страшних подій лютого 2014 року в Україні, формування національної свідомості, належності до рідної землі, народу, визнання духовної єдності поколінь та спільної культурної спадщини. У відділенні Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука викладачка історії Кущенко Н.В. провела виховний захід «Героям майдану – Слава!!!».
У знак скорботи хвилиною мовчання здобувачі освіти вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240220_145705_240.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240220_145705_070.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240220_145704_868.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240220_145655_248.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240220_145654_698.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240220_145654_717.jpg)