ГУРТУЙМОСЯ В ОБОРОНІ ТА ПІДТРИМЦІ РІДНОЇ МОВИ!
Протягом тижня української мови і літератури в Регіональному центрі професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука було проведено виставку-проєкт «Мемо-творчість з ШІ». Цей захід став чудовим прикладом того, як українська мова може бути не лише складною та багатогранною, але й веселою та цікавою.На уроках української мови учні під керівництвом викладачки Корчукової Маргарити створили серію мемів, використовуючи штучний інтелект. Ці меми не лише розважають, але й навчають, адже вони підкреслюють красу та багатство української мови, а також заохочують до її вивчення та використання.
Виставка-проєкт «Мемо-творчість з ШІ» продемонструвала, що мова – це не лише набір правил та граматики, а й живий організм, який постійно розвивається та змінюється.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/supermeme_15h7_53.png)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/supermeme_15h40_25.png)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/supermeme_15h41_59.png)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/supermeme_15h45_56.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-12_14-05-31-161.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-13_14-23-39-002.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-13_14-23-39-366.jpg)