#ШІмистецтво
ГУРТУЙМОСЯ В ОБОРОНІ ТА ПІДТРИМЦІ РІДНОЇ МОВИ!
Протягом тижня української мови і літератури в Регіональному центрі професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука було проведено виставку ШІ-малюнків до творів українських письменників «Візуальні симфонії: коли штучний інтелект творить мистецтво». Виставка продемонструвала вражаючі можливості штучного інтелекту (ШІ) у створенні візуальних інтерпретацій української літератури. За допомогою сучасних алгоритмів ШІ учні РЦПТО №1 м. Кременчука під керівництвом викладачки української мови та літератури Корчукової Маргарити втілили в життя образи з творів класиків та сучасних авторів. Проєкт показав, як ШІ може допомогти нам краще зрозуміти та відчути красу українського слова, а також поєднати традиції та інновації у сфері мистецтва.Це лише один із прикладів того, як в РЦПТО №1 м. Кременчука використовують сучасні технології для популяризації української мови та літератури. Ми віримо, що такі заходи зроблять українську мову ще більш доступною та цікавою для юнаків і дівчат.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/tNtZBIWhRcaav7q90hJJqg.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-01-30_10-40-27-050.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-01-30_11-17-27-166.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-16_17-24-22-025.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-18_22-15-19-819.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-19_11-32-31-594.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-19_11-32-32-096.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-22_17-17-43-464.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-22_17-17-43-530.jpg)