Міжнародний день рідної мови – це не лише день вшанування української мови, а й чудовий привід для творчості.
У межах тижня української мови і літератури у відділенні Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 відбулася виставка учнівських малюнків під назвою ” Живи, рідна мово!”
На малюнках здобувачі освіти зобразили красу , багатство, магію української мови. Кожен малюнок оригінальний, він передає неповторний настрій та емоції виконавця. Всі учнівські роботи – символ любові та пошани до рідної мови .
Свій творчий потенціал учні розкрили у проєкті «Візуальні симфонії: коли штучний інтелект творить мистецтво», в рамках якого вони досліджували можливості використання штучного інтелекту (ШІ) для генерації оригінальних малюнків до творів.
Цей проєкт став успішним прикладом поєднання інноваційних техноло-гій та творчого потенціалу учнів, свідченням того, що штучний інтелект може стати потужним інструментом для творчого самовираження.
Дякую всім учням, які взяли участь у цих заходах.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-22_11-19-59-605.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-22_11-19-58-515.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-22_11-19-37-543.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-22_11-19-55-126.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-22_11-19-57-620.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-21_12-30-06-006.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-21_12-30-05-682.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-21_12-30-05-351.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-21_12-29-52-565.jpg)