#педагогічне_перезавантаження
Онлайн-майстерок Школи педагогічного перезавантаження відбувся 06.03.2024 у РЦ ПТО №1 м.Кременчука. Продовжуємо працювати над реалізацією проєкту «Лабораторія створення навчального відео». Цього разу спікерками були креативні, енергійні, натхненні Ольга Цугуй і Ганна Гузова. Педагогині поділилися інформацією про те, як створити успішний ролик, який досягне вашої цільової аудиторії, та практичними вміннями щодо монтажу відео за допомогою інструменту Clipchamp. Головна порада заходу: не бійтеся бути недосконалими. Найкращий спосіб навчитися створювати круті ролики – це почати їх створювати!
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/2.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/3-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/7-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/8.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/9.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/11.jpg)