З 2020 року 26 лютого відзначається День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, встановлений указом Президента України для вшанування героїзму і мужності громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території АРК і м. Севастополя, у відстоюванні територіальної цілісності України.
З метою національно-патріотичного виховання здобувачів освіти та з нагоди 10 – ї річниці такої календарної дати викладач історії Світлана Симоненко, завідувач бібліотеки Світлана Безкровна, бібліотекар Олеся Микитенко підготували та провели тематичну годину: «Нескорений Крим». Здобувачі освіти групи КО – 21/3 з зацікавленостю слухали підготовлену інформацію та переглянули відеоролики за цією тематикою.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/20240313_104306.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/20240313_110007.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/20240313_105925-1.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/20240313_105925.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/20240313_104942.jpg)