На початку березня здобувачі освіти групи ПС-23-3, які навчаються за професією “Приладист. Слюсар КВПіА”, ознайомилися з важливими техніками самодопомоги в стресових ситуаціях. Психолог Елеонора Бурдак провела просвітницьке заняття з теми “Психологічна допомога”.
У ході заняття учні засвоїли дихальну гімнастику, вправи на нервово-м’язову релаксацію, техніки заземлення та елементи аутотренінгу.
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-1a70579349ae3ff6d2c0f24ceffc4a3285f0c3b7fc9b232919145679430c6921_54aeb273ddef7e1b.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-2bbacf8c4a4e74c788ed5b5976e3ee84ce50398313ece087abae9fcb8d91525d_e682593a4b3b2731.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-cc258661223f2cb76603300a05a969753ad6341a560e2e629ab4c2802c24656e_fbcde49c1b18afbd.jpg)
![](https://rcpto1.org/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-f037fa4c536171b0e6368e00c2bb1ff749a5ef155d82b9e55d446071adcd0507_f0ac70f356d9b096.jpg)